NLM Logo
" Дармо ви дістали, дармо й давайте " (Матвія 10:8)

ГОЛОВНА СТОРІНКА   |  КАРТА САЙТУ  |  КОНТАКТИ  |  ДОПОМОГА    
Біблійні Студії Безкоштовні
Християнські Книги
Безкоштовні
Християнські
Електронні Книги
Про Нас
 

Чи ви вже чули про євангеліє води та Духа?


Ласкаво Просимо до Місії "Нове Життя"
  - Служіння безкоштовних християнських книг

Для розповсюдження Євангелія води (Хрещення Ісуса) і Духа, що дає людям можливість вирішити проблему гріхів з допомогою правдивого Слова Божого, яке проголошує Біблія, Місія Новогоn Життя перекладає і видає безкоштовні християнські книги різними мовами.

Хоч сьогодні є багато християн, ми бачимо, що чимало з них фактично тільки ходять до церкви по неділях, зате в їхніх серцях немає чіткого розуміння Слова Божого про спасіння. Але Ісус сказав: "Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже" (Євангеліє від Івана 3:5).

Що тут означає народитися знову? Бути народженим знову, як думає більшість людей, не тільки ознає залишити гріховне і почати нове життя, увірувавши в Ісуса. Хоча це було б добре, та саме по собі воно не є народженням знову, ані порятунком. Якщо Біблія каже нам, що ми повинні народитися знову з води і Духа, це означає, що "грішники повинні покаятися, увірувати у хрещення Ісуса та його кров на Хресті, і в такий спосіб одержати звільнення від гріха в їхніх серцях і стати праведниками". Іншими словами, це означає бути народженим згори. Це - не зміна, яка надходить від людей, це - перетворення, яке іде від Бога.

У Першому Соборному Посланні Івана 5:6-7, Біблія каже: "То Той, що прийшов був водою та кров'ю, Ісус Христос. І не тільки водою, а водою та кров'ю. І Дух свідчить, бо Дух то правда. Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно". Ісус прийшов на цю землю водою і кров'ю. Ісус був народжений з тіла Діви Марії і втілений в плоть чоловіка, і коли Йому виповнилося 30 років, Іван Хреститель охрестив Його у річці Йордан. Справа порятунку, яка допомагає нам народитися знову з води і Духа, почалася від народження Ісуса. Він змив гріхи світу Своїм хрещенням від Івана Хрестителя, представника людства, у річці Йордан.

Ми дуже добре знаємо, що Ісус був засуджений і пролив Свою кров на Хресті. Але чому Ісус, сам Бог, що був безгрішний, мусів бути засудженим на Хресті? Усе має причини й наслідки. Те, що Ісус умер на Хресті за наші гріхи, дуже тісно пов'язане з Його хрещенням, коли Він охрестився від Івана Хрестителя у річці Йордан, що було прообразом покладення рук. Апостол Петро сказав у Першому Соборному Посланні Петра 3:21, що хрещення - це прообраз, що рятує нас. Тоді це означає, що Ісус прийшов через хрещення і Хрест.

У Хрещенні Ісуса криється таємниця звільнення від гріха, таємниця народження з води і Духа. Якщо, незважаючи на це, ми ігноруємо хрещенням Ісуса і не віримо в нього, то самі ми зраджуємо волю Божу і відмовляємося від власного спасіння. Безкоштовні Християнські книги Місії "Нове Життя" чітко пояснюють можливість порятунку, обґрунтовуючи все на повній та твердій біблійній основі. Вони звернені до основних концепцій порятунку та можливості народитися знову від води і Духа. Для отримання детальнішої інформації, ми заохочуємо наших відвідувачів читати безкоштовні християнські книги, які ми можемо їм надіслати в друкованому чи електронному варіанті.

 
    Виберіть Мову

Sign up for Partnership
Partner's Zone

   
Copyright © 2001 - 2008 The New Life Mission. ВСІ ПРАВА збережені